gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Zastanawiasz się czy udać się i gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

gdzie na szkolenie z makijażu permanentnegoCzy zastanawiałaś/eś się nad tym:

czego oczekujesz od potencjalnego szkoleniowca?

w jakiej formie będzie Ci ta wiedza przekazywana?

w jakich warunkach będzie odbywało się szkolenie?

ile lat doświadczenia ma szkoleniowiec?

 jakie ma wykształcenie?

czy jest praktykującym linergistką/tką czy tylko teoretykiem?

Zapewne sprawdziłaś/eś fora i pochłonęłaś pół Internetu – i co? Każdy zachwala kogo innego? Osoby bez większego doświadczenia i ze znikomą wiedzą robią z siebie specjalistów od PMU?

Kiedy prawie 20 lat temu szukałam osoby, od której mogłabym się czegoś nauczyć też byłam na Twoim miejscu i też pytałam  wszystkich „gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?” i podpowiem Ci jedno!

Nie patrz na to jak ktoś jest popularny tylko na to czego Cię ta osoba nauczy!

Zastanawiasz się gdzie udać się na szkolenie z makijażu permanentnego? Odpowiem Ci, że nie wiem. Ale jeśli zadzwonisz i podzielisz się ze mną swoimi uwagami może uda mi się Tobie pomóc.

Mam prawie 20 lat doświadczenia w branży beauty. Jestem kosmetologiem, pedagogiem i artystą plastykiem ale przede wszystkim jestem bardzo doświadczoną linergistką z prawie 20 letnim doświadczeniem! Skończyłam lata temu dziesiątki szkoleń, z których czasem wyniosłam dużo, a czasem zupełnie nic.

Dlaczego Ci o tym mówię – bo wiem jak chciałabym być uczona, wiem jak chciałabym aby wiedza była mi przekazana i wiem jak ważne jest wsparcie po szkoleniu.

Niestety na wielu szkoleniach nie nauczyłam się tyle ile chciałam, wiedza albo była małej wartości albo ciężko się było o nią doprosić i bardzo często po szkoleniu urywał się kontakt i w razie pytań zachęcano mnie do ponownych szkoleń. Czy tak być powinno – na pewno NIE!

Dlatego w Biomedica Beauty Academy mamy własne systemy szkoleniowe!

Mając prawie 20 lat doświadczenia stworzyliśmy własny autorski system szkoleniowy. Posiadamy najwyższy standard nauki poprzez wsparcie naszych kursantów nie tylko w trakcie szkolenia ale i w trakcie pracy. Tworzymy zintegrowaną społeczność gdzie „nie ma złych pytań”.

 

Pytasz: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Odpowiadam: Zapraszam do Biomedica Beauty Academy!

 

Przyjdź i sprawdź i przekonaj się dlaczego 100% naszych kursantek nas poleca swoim koleżankom po fachu.

Pozdrawiam Anita Petryszyn-Dopierała

 

« 1 z 2 »
Powrót do góry