Szkolenie podstawowe – Usta

Szkolenie usta – basic (podstawowe)

Szkolenie usta: podstawowe | zaawansowane | przygotowanie do mistrzostw i konkursów

Grupa: 2 – 5 osób

Czas trwania: 2 dni

Cena: indywidualnie – 2 900  zł

szkolenie usta

Intensywne szkolenie dla osób początkujących, chcących rozpocząć przygodę w świecie PMU, bądź wkroczyć w kolejne etapy Mikropigmentacji. Szkolenie składa się z 2 części: teoretycznej (techniki pigmentacji, rodzaje sprzętu i igieł, pigmenty, zasady pigmentacji, kolorymetria, rysunek) oraz praktycznej (praktyka na sztucznych skórkach oraz modelkach). Część praktyczna obejmuje naukę rysunku oraz najnowsze techniki pigmentacji ust (Soft lips, 3D, kontur z cieniowaniem).

Program składa się z 2 części: teoretycznej (techniki pigmentacji, rodzaje sprzętu i igieł, pigmenty, zasady pigmentacji, kolorymetria, rysunek) oraz praktycznej (praktyka na sztucznych skórkach oraz modelkach).

Podczas pierwszej części szkolenia z technik pigmentacji ust  bardzo szczegółowo omawiamy zasady kolorymetrii, gdyż ich dobra znajomość ma ogromny wpływ na późniejszą pracę. Dzięki tej wiedzy linergistka jest w stanie uniknąć problemów z wybarwianiem się koloru. Odpowiedni dobór koloru, a przede wszystkim wiedza odnośnie jego składu jest w stanie zagwarantować  poprawny efekt końcowy, czyli makijaż, który z czasem nie będzie się przebarwiał, tylko stopniowo bladł.

Autorski  – innowacyjny program obejmuje najnowsze techniki pigmentacji brwi metodą Ombre oraz zasady poprawnego i szybkiego rysunku.

Zobacz galerię prac tego szkoleniowca: Anita Petryszyn-Dopierała

admin

Dodaj komentarz

Powrót do góry