Brwi Ombre – Szkolenie zaawansowane

Szkolenie brwi ombre – zaawansowane

Szkolenie brwi ombre: podstawowe | zaawansowane | przygotowanie do mistrzostw i konkursów

Cena: grupa 2 – 5 osób

Czas trwania: 1 dzień

Cena: indywidualnie – 1 800  zł

 szkolenie brwi ombre

Jeśli zajmujesz się już pigmentacją ale masz problemy techniczne, to te szkolenie skierowane jest właśnie do Ciebie. Pigmentacja brwi metodą Ombre jest jedną z łatwiejszych technik ale bardzo często sprawia też sporo problemów. Nauczymy Cię, jak ich uniknąć. Najważniejsza jest odpowiednia technika, często też różna przy różnych rodzajach skór. Uczymy kreatywnego podejścia do samej pigmentacji, czyli „zabawy” kombinacją technik. Takie rozwiązanie ułatwia pracę i gwarantuje idealny efekt.

Program składa się z 2 części: teoretycznej (techniki pigmentacji, rodzaje sprzętu i igieł, pigmenty, zasady pigmentacji, kolorymetria, rysunek) oraz praktycznej (praktyka na sztucznych skórkach oraz modelkach).

Podczas pierwszej części szkolenia techniki brwi ombre bardzo szczegółowo omawiamy zasady kolorymetrii, gdyż ich dobra znajomość ma ogromny wpływ na późniejszą pracę. Dzięki tej wiedzy linergistka jest w stanie uniknąć problemów z wybarwianiem się koloru. Odpowiedni dobór koloru, a przede wszystkim wiedza odnośnie jego składu jest w stanie zagwarantować  poprawny efekt końcowy, czyli makijaż, który z czasem nie będzie się przebarwiał, tylko stopniowo bladł.

Autorski  – innowacyjny program obejmuje najnowsze techniki pigmentacji brwi metodą Ombre oraz zasady poprawnego i szybkiego rysunku.

Zobacz galerię prac tego szkoleniowca: Anita Petryszyn-Dopierała

admin

Jeden komentarz do “Brwi Ombre – Szkolenie zaawansowane

Dodaj komentarz

Powrót do góry