Szkolenie podstawowe – Brwi Ombre

Szkolenie brwi ombre – basic (podstawowe)

Szkolenie brwi ombre: podstawowe | zaawansowane | przygotowanie do mistrzostw i konkursów

Cena: grupa 2 – 5 osób

Czas trwania: 2 dni

Cena: indywidualnie – 2 900  zł

 szkolenie brwi ombre

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę w świecie PMU, ale stopniowo, to te szkolenie skierowane jest właśnie do Ciebie. Pigmentacja brwi metodą Ombre jest jedną z łatwiejszych technik, dlatego najlepiej sprawdza się u osób początkujących.

Program składa się z 2 części: teoretycznej (techniki pigmentacji, rodzaje sprzętu i igieł, pigmenty, zasady pigmentacji, kolorymetria, rysunek) oraz praktycznej (praktyka na sztucznych skórkach oraz modelkach).

Podczas pierwszej części szkolenia techniki brwi ombre bardzo szczegółowo omawiamy zasady kolorymetrii, gdyż ich dobra znajomość ma ogromny wpływ na późniejszą pracę. Dzięki tej wiedzy linergistka jest w stanie uniknąć problemów z wybarwianiem się koloru. Odpowiedni dobór koloru, a przede wszystkim wiedza odnośnie jego składu jest w stanie zagwarantować  poprawny efekt końcowy, czyli makijaż, który z czasem nie będzie się przebarwiał, tylko stopniowo bladł.

Autorski  – innowacyjny program obejmuje najnowsze techniki pigmentacji brwi metodą Ombre oraz zasady poprawnego i szybkiego rysunku.

Zobacz galerię prac tego szkoleniowca: Anita Petryszyn-Dopierała

admin

Jeden komentarz do “Szkolenie podstawowe – Brwi Ombre

  1. Szkolenie brwi ombre | Szkolenia Makijaż Permanentny

    Zastanawiałam się czy dobrze wybrałam, ale teraz wiem, że lepiej wybrać nie mogłam! Anitka jest cudowną, ciepłą niesamowicie cierpliwą i spokojną osobą. Jako szkoleniowiec dosłownie zaraża pasją do permanentnego. Z nią okazało się, że kolorymetria jest logiczna i zrozumiała. Do dziś nie mogę zrozumieć, jak mogłam tego nie rozumieć 😉 Kochana jesteś cudowna.

    Polecam Anitkę z czystym sumieniem – jestem 100% pewna, że jest najlepszym szkoleniowcem a już nie na jednym szkoleniu PMU byłam 🙂

Dodaj komentarz

Powrót do góry