Brwi metodą włosa

Brwi metodą włosa – szkolenie (podstawowe)

Brwi metodą włosa: podstawowe | przygotowanie do mistrzostw i konkursów

Grupa: 2 – 5 osób

Czas trwania: 1 dni

Cena: indywidualnie – 1 800  zł

brwi metodą włosa

Hairstroke – brwi metodą włosa

Intensywne szkolenie zarówno dla osób początkujących, jak i już pracujących w świecie PMU. Pigmentacja metodą włosa jest najtrudniejszą ze wszystkich metod. Szkolenie to oparte jest na autorskiej, znakomitej, mistrzowskiej technice pigmentacji włosa, pozwalającej uzyskać bardzo naturalny efekt.

Program składa się z 2 części: teoretycznej (techniki pigmentacji, rodzaje sprzętu i igieł, pigmenty, zasady pigmentacji, kolorymetria, rysunek) oraz praktycznej (praktyka na sztucznych skórkach oraz modelkach).

Podczas pierwszej części szkolenia z pigmentacji brwi metodą włosa, bardzo szczegółowo omawiamy zasady kolorymetrii, gdyż ich dobra znajomość ma ogromny wpływ na późniejszą pracę. Dzięki tej wiedzy linergistka jest w stanie uniknąć problemów z wybarwianiem się koloru. Odpowiedni dobór pigmentu, a przede wszystkim wiedza odnośnie jego składu jest w stanie zagwarantować  poprawny efekt końcowy, czyli makijaż, który z czasem nie będzie się przebarwiał, tylko stopniowo bladł.

Autorski  – innowacyjny program obejmuje najnowsze techniki pigmentacji brwi metodą włosa, tak żeby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt. Bardzo ważny przy tej technice jest także sam rysunek. Opracowany przez nas unikatowy schemat układu włosków ułatwia pracę. Dzięki niemu łatwiej Ci będzie wykonać realistycznie wyglądające włoski. Szkolenie z brwi metodą włosa to również wprowadzenie do techniki Soft Eyebrows.

Zobacz galerię prac tego szkoleniowca: Anita Petryszyn-Dopierała

admin

Dodaj komentarz

Powrót do góry